Kardinapuud ja siinid, mööblifurnituur ja kardinalisandid

Kardinakanduri valik sõltub sellest, millisesse interjööri kardinalahendust soovitakse ning mis sellega kõige paremini sobib. Samuti kardina tüübist ja tulevase kasutaja soovidest. Tänasel päeval tuleb arvestada oluliselt laiemate akendega kui varem. Tihtipeale on aknad üldse seinast seina ja seda tulebki arvestada kardinapuu või -siini valimisel.

  • Alumiiniumist siine on võimalik saada erinevates värvitoonides, ka painutatuna. Siinid on väga hea lahendus, kui on soov näidata vaid kardinat ja jätta mulje, et see lihtsalt ripub laest alla ja mille peal kardin saab märkamatult joosta. Siinidel kardinaid saab ette ja eest ära sõidutada käsitsi ja ka elektri jõul, vaid puldile vajutades.
  • Torusiin on kardinapuu ja -siini vahepealne variant. Välimus on sellel nagu kardinapuul, ainult et rõngaid ei ole ja kardinapuu alumises servas on soon, kus jooksevad kardinate jooksikud.
  • Metallist ja puidust torupuud on samuti saadaval paljudes värvitoonides ning erinevate otsanuppude, rõngaste ja lae- või seinakronsteinidega saab komplekteerida just Teile sobiva kardinapuu.

Mööblifurnituurid on pisikesed detailid, mis võivad anda lihtsalt kapile või seinale palju efekti juurde. Lihtsalt nagi või riiulikanduriga võib kodule anda klassikalise, retrohõngulise, modernse või lihtsalt uudse väljanägemise.

  • Mööblinupud ja käepidemed annavad elamisele värske väljanägemise, milleks ei pea palju vaeva nägema
  • Mööblirattad on head abimehed, kui on kappi, kummutit või garderoobi sahtlisüsteemi on vaja mugavalt ja kergelt liigutada.
  • Riidenagisid leiab nii esikusse, vannituppa kui magamistuppa.
  • Riiulikandureid leidub nii modernsesse, lihtsasse kui maakodusse. Valikus on väikesed kandurid, mille eesmärgiks on olla võimalikult nähtamatud. Samuti leiab kaunite antiiksete dekoratsioonidega nagid, mis ilmestavad elamist ja käituvad sisekujunduselemendina.
  • Mööblitarvikud

Kardinalisandid
Kardinapael, raskuspaelad, kandipaelad, narmaspaelad, ilunöörid, öösid.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram